top of page

Święto LoRaWAN – Wystawa TEK.day 2023, Arena Tarczyński 30.03., Wrocław

Serdecznie zapraszamy Państwa na tegoroczną cykliczną wystawę z naszym udziałem – na TEK.day 2023, które odbędą się na Arenie Tarczyński we Wrocławiu już 30.03!

 

TEK.day to jednodniowe wydarzenie w formule table-top, dedykowane osobom profesjonalnie związanym z projektowaniem i produkcją elektroniki. Podczas wystawy odbędą się również interesujące wykłady oraz imprezy towarzyszące.

 

Wystawa odbędzie się pod adresem: Tarczyński Arena Wrocław, aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Przedstawiciele JM elektronik będą czekać na Państwa na stoisku nr 31.

Celem uczestnicwa wymagana jest rejestracja na stronie organizatora, pod linkiem>>

W ubiegłym roku zorganizowaliśmy cykl szkoleń poświęconych technologiom LoRaWAN. TEK.day będzie jeszcze lepszą okazją do zapoznania się z nowościami!

Na stoisku JM elektronik zgromadzimy dla odwiedzających TEK.day wszystko co najlepsze: bramki Kerlink, sensory i lokalizatory Dragino, Milesight, Adeunis i Abeeway.

 

Jak zbudowane są urządzenia, z jakich materiałów, czy są dostosowane do prostego montażu, jaki mają poziom szczelności, w jakie ogniwa są wyposażone: Nic nie zastąpi badań organoleptycznych! Zapraszamy do osobistych oględzin!

Targi będą także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz uzyskania porady naszych inżynierów aplikacyjnych LoRaWAN, którzy będą do Państwa dyspozycji.

Przyjdź na stoisko 31 Wystawy TEK.day i dowiedz się, jakie kolejne urządzenia testujemy i co wejdzie do naszej oferty w najbliższych tygodniach! Więcej informacji pod linkiem>>

bottom of page