top of page

Dragino
LSN50v2

LSN50v2.png

Jest to czujnik wykorzystujący sieć LoRaWAN do przesyłania danych na serwer. Czujnik jaki został wykorzystany w LSN50v2 to SHT31 firmy Sensirion.

Czujnik temperatury działa w zakresie od -40°C od 80°C, jego dokładność pomiarów wynosi  ±0.2 a rozdzielczość 0.01°C, natomiast czujnik wilgotności działa w zakresie 0 ~ 99.9% RH, dokładności ± 2%RH oraz rozdzielczości 0.01% RH.

 

SHT31 jest zamocowany w wodoodpornej obudowie zapobiegającej wewnętrznej kondensacji pary wodnej. Sonda zamocowana jest na przewodzie o długości 3 metrów.

 

Dragino LSN50v2 zasilany jest przy pomocy baterii 8500mAh Li-SOCI2, która przy wykorzystaniu sieci LoRaWAN jest przeznaczona do długotrwałego wykorzystania nawet przez 10 lat. Każdy LSN50v2 posiada swój unikatowy klucz do rejestracji w sieci LoRaWAN, dzięki temu będzie się on automatycznie łączył po włączeniu zasilania.

 

Czujnik LSN50v2 znajdzie swoje zastosowanie w aplikacjach SmartBuilding i SmartHome, gdzie można go wykorzystać do sterowania instalacjami HVAC lub niezależnego monitoringu parametrów klimatyzacji czy wentylacji.

Informacja katalogowa i możliwość zakupu>>

bottom of page