top of page

Wireless to nasza ulubiona kompetencja

JM elektronik współpracuje z wiodącymi, światowymi dostawcami Układów Wireless, we wszystkich stosowanych technologiach. Wśród znanych nam producentów z dumą wymieniamy: Thales (wcześniej Gemalto), Kerlink, Redpine Signals, Hope RF, Dresden Elektronik, Espressif a wśród technologii Bluetooth, ZigBee, 6LowPan, WiFi, sieci Mesh, 802.15.4, Sigfox, GSM/3G/LTE, także w wersji NB-IoT i Cat.M oraz LoRaWAN.

 

Właśnie LoRaWAN zajmuje w naszej ofercie szczególne miejsce, gdyż widzimy wielki potencjał tej technologii dla IoT, nie zaniedbując jednakże innych rozwiązań.

Znajomość wszystkich narzędzi – warstw LoRaWAN

Nasza przewaga konkurencyjna w dziedzinie LoRaWAN polega na tym, że JM elektronik opanował kompetencje z zakresu wszystkich warstw sieci, począwszy od urządzeń końcowych (end-point) poprzez warstwę dostępową (gateway) aż po usługi w chmurach.

 

Do budowy rozwiązań LoRaWAN oparliśmy się na wiodących dostawcach stowarzyszonych w LoRa Alliance, m.in. firmie Kerlink, które gwarantują swoją światową pozycją ciągły i przewidywalny rozwój, dostępność produktów w długiej perspektywie czasu i w skali ogólnoświatowej, konkurencyjność cenową.

Doświadczenie

Naszym Klientom oferujemy niemal 30 lat doświadczeń gromadzonych w ramach współpracy z najlepszymi firmami z Polski i ze świata. Komponenty elektroniczne, automatyka i komputery przemysłowe, LED Lighting i usługi kontraktowej produkcji elektroniki nie mają przed nami tajemnic.

Otwarty transfer wiedzy

To co wyróżnia JM elektronik w działaniu to otwartość na dzielenie się wiedzą. Wykraczamy daleko poza rolę dystrybutora stając się technologicznymi partnerami naszych Klientów. Do dyspozycji naszych Klientów stawiamy zespół inżynierów aplikacyjnych, regularne cykle szkoleniowe oraz, w razie potrzeby, bezpośredni transfer wiedzy od producenta.

Twój zysk jest w naszym interesie

Z JM elektronik i zarobisz - gdyż we współpracy z nami wybierzesz rozwiązania, które zdystansują konkurencję - i zaoszczędzisz - pokażemy Ci jak maksymalnie skrócić czas wejścia na rynek, obniżyć koszty opracowania nowego produktu, uzyskać najlepszy zwrot z inwestycji.

Jakość i bezpieczeństwo

Stosujemy system zarządzania jakością certyfikowany na zgodność z ISO 9001:2015. O środowisko dbamy zgodnie z rygorystycznym systemem zarządzania środowiskiem certyfikowanym na zgodność z ISO 14001:2015. Stosujemy się do dyrektyw RoHS. Nasz nowoczesny system informatyczny zapewnia pełne traceability dla towarów przechodzących przez nasz magazyn. Pracujemy w oparciu o oficjalne umowy dystrybucji i przedstawicielstwa zapewniające oryginalne pochodzenie. Znajdziesz nas w publicznych rejestrach podmiotów uprawnionych do obrotu elektroniką. Na dostarczane produkty udzielamy gwarancji (zgodnie z OWS).

Zgrany zespół

Nie tylko wsparcie inżynierskie, ale także handlowe – w tym możliwość zapewnienia specjalnych cen pod projekt, logistyczne (własne magazyny, własny dział zakupów) i produkcyjne (usługi EMS) powodują, że naszym Klientom możemy zaoferować wartość dodaną w oparciu o nasz zgrany zespół profesjonalistów.

Pomoc

Nie zostawiamy naszych Klientów bez pomocy – niezależnie od tego, czy temat dotyczy trudności technicznych czy logistycznych, zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia wsparcia. Możesz na nas liczyć w zakresie diagnostyki począwszy od prototypu, aż po seryjne testy z wykorzystaniem testera szpilkowego, identyfikacji zamienników, rozpoznania możliwości szybszego sprowadzenia partii towaru, czy utrzymania strategicznego dla Ciebie minimalnego zapasu magazynowego, etc.

Dla nas nie jesteś anonimowym Klientem.

Poszerzenie kontaktów i relacji w branży

Regularnie organizujemy szkolenia Wireless Day, SmartIoT oraz warsztaty autoryzowane Microchip European Workshop Day, gdzie w ciągu ostatnich lat działalności, w wielu miastach Polski gościliśmy łącznie blisko tysiąc inżynierów elektroników. Spotkania organizowane przez JM elektronik dla swoich Klientów są nie tylko okazją do poszerzenia wiedzy, ale także do wymiany doświadczeń z innymi podmiotami w branży elektronicznej w Polsce.

Długotrwały związek

Zatrudniająca ponad 120 pracowników przy rocznych obrotach przekraczających 50 mln PLN, należąca do Międzynarodowej Grupy Dystrybutorów Ineltek spółka JM elektronik jest stabilnym podmiotem godnym zaufania, z którym warto planować przyszłość.

Jesteś mile widziany

Poufność

Współpracujemy w oparciu o umowy o zachowaniu poufności NDA. Stosujemy w firmie wysokie standardy etyczne. Możesz mieć pewność, że powierzone nam tajemnice. są dobrze strzeżone

Działamy na terenie całego kraju

JM elektronik sp. z o.o.

Karolinki 58

44-100 Gliwice

Tel: +48323396901

E-mail: wireless@jm.pl

bottom of page