top of page

Milesight
WS202

ws202.png

Czujnik natężania światła oraz ruchu, przeznaczony do aplikacji Smart Home i Building. Sensor świetnie sprawdzi się w biurach, korytarzach, klatkach schodowych, parkingach czy też w zastosowaniach domowych.
 

WS202 mierzy jasność światła, co pozwala dostosować oświetlenie w pomieszczeniu, czy zapalać zmierzchowo lampy. Dzięki czujnikowi ruchu można dodatkowo uwzględnić w oświetleniu pomieszczenia obecność osób, wyłączając to oświetlenie po pewnym czasie od ustania ruchu lub włączając po jego wykryciu.

Zaletą sensora WS202 i pracy w sieci LoRaWAN jest fakt, że można go łatwo instalować bez konieczności kładzenia koryt kablowych czy doprowadzania zasilania.
 

Czujnik ruchu może być także wykorzystany w instalacjach przeciwwłamaniowych, gdyż serwer LoRaWAN może przekazywać informacje o wykryciu ruchu w pomieszczeniach, gdzie według systemów kontroli dostępu, nie powinno być ludzi.
 

WS202 wykorzystuje czujnik PIR o obszarze detekcji wynoszącym 120° poziomo oraz 100° pionowo, a jego zasięg wynosi do 8 m. Za pomiar natężenia światła odpowiada sensor pracujący w od 0 do 60000 lux, a dzięki oprogramowaniu dostarczonym przez firmę Milesight istnieje możliwość ustawienia progu jasności oraz zaciemnienia.
 

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów (50×50×23.8 mm), a także jest proste w montażu i konfiguracji. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń produkcji Milesight, WS202 posiada dedykowaną aplikację oraz możliwość konfiguracji przy wykorzystaniu technologii NFC. Sensor zasilany jest przy pomocy wymiennej baterii ER14335 o pojemności 1650mAh.

Informacja katalogowa i możliwość zakupu>>

bottom of page