top of page

Kerlink Wirnet iZeptocell

Wirnet Wirnet iZeptocell (PDTIOT-IZEE800) - brama LoRaWAN do zastosowań wewnętrznych (Ethernet)

iZeptoCell-ethernet.png

Firma Kerlink to światowy producent Gateway opartych na technologii LoRaWAN, w ofercie posiadają już Gateway przystosowane do pracy (outdoor) iStation oraz (indoor) iFemtoCell. Są to jedne z najpopularniejszych Gateway w Polsce. Do grona Gateway Kerlinka dołączył także iZeptoCell stworzony w odpowiedzi na zagęszczającą się sieć w projektach smart building/smart home i smart metering.

Dzięki iZeptoCell koszt wejścia w technologię LoRaWAN związaną z zakupem pierwszego Gateway obniża się o nawet 30% w stosunku do kosztów zakupu najtańszej dotychczas wersji iFemtoCell.

 

Przewagą Kerlink jest stosowanie w gateway tego samego firmware, tego samego środowiska systemowego, co daje pewność, że aplikacja uruchomiona na iZeptoCell będzie pracować poprawnie na iStation, także odwrotnie. Takie podejście pozwala na skalowanie projektów, gdyż aplikację można opracować stosując mniejszy zasięg i tańszy gateway iFemtoCell indoor, a następnie uruchomić ją w dużej instalacji zewnętrznej z wykorzystaniem iStation outdoor. Działa to także w drugą stronę, aplikacje przygotowane wcześniej na większe Gateway będzie można uruchomić wewnątrz budynku na iZeptoCell.

 

Bramka iZeptoCell została wyposażona w złącze USB, które odpowiada za zasilanie urządzenia. 

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu bramkę będzie można zasilać z dowolnego źródła prądu posiadającego złączę USB, może to być ładowarka do telefonu jak i powerbank. Do zasilania urządzenia można również użyć portu RJ45 Ethernet wyposażonego w technologię PoE.

Informacja katalogowa i możliwość zakupu>>

bottom of page