Szkolenie Smart IoT: LoRaWAN - od idei do realizacji

W dniu 26.11.2020 o godzinie 10:30 rozpocznie się 90-minutowe szkolenie on-line z cyklu Smart-IoT zorganizowane przez JM elektronik!

 

W szkoleniu z cyklu Smart IoT zostaną poruszone tematy w zakresie technologii LoRaWAN.

 

Technologia LoRaWAN jest jedną z najpopularniejszych odmian sieci LPWAN. Do jej przewag należy doskonała propagacja fali radiowej dzięki modulacji LoRa, gwarantująca daleki zasięg, odporność na zakłócenia oraz umożliwiająca uzyskanie rekordowo niskiego poboru mocy.

 

Podczas szkolenia skupimy się na najważniejszych praktycznych aspektach wykorzystania LoRaWAN. Przedstawimy rozwiązania wiodącego dostawcy stacji bazowych i serwerów, a także na żywo pokażemy proces konfiguracji stacji bazowej i uruchomienia komunikacji z serwerem.

 

Przeprowadzimy przegląd rozwiązań Microchip, w tym nowego zintegrowanego modułu LoRaWAN. Na żywo zaprezentujemy również uruchomienie komunikacji modułu Microchip z serwerem.

 

Dla osób zainteresowanych wykorzystywaniem gotowych rozwiązań LoRaWAN przybliżymy portfolio firmy Adeunis, dysponującej szeregiem gotowych do zastosowania sensorów, wraz z ich konfiguracją, rejestracją i uruchomieniem komunikacji z serwerem.

 

Nie zwlekaj i zarejestruj się! >> 26.11.2020 10:30-12:00

 

Szkolenie jest bezpłatne, a liczba uczestników uwarunkowana możliwościami technicznymi.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod szkolenie[at]jm.pl lub pod numerem telefonu +48 32 339 69 51

Menu
Adres

JM elektronik sp. z o.o.

Karolinki 58

44-100 Gliwice

Kontakt

wireless@jm.pl

Tel: +48323396901

  • Facebook Social Ikona
  • LinkedIn Ikona społeczna

© 2023 by DATO. Proudly created with Wix.com