top of page

Kerlink Wirnet Station

Wirnet Station (PDTIOT-ISS00) - gateway dedykowany aplikacjom zewnętrznym produkcji Kerlink

Wirnet Station (PDTIOT-ISS00) to najpopularniejszy gateway LoRaWAN produkcji Kerlink już od 2014 roku. Gateway posiada wbudowany modem 3G/4G, który może być wykorzystany w miejscach, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia Ethernetu.

Stacja może być błyskawicznie uruchomiona - została wyposażona w metalową ramę do przymocowania na ścianie bądź maszcie, uniwersalny uchwyt montażowy, antenę wraz z przewodem antenowym o długości 1m. W zestawie znajdziemy również zasilacz PoE. Dzięki takiemu wyposażeniu nie trzeba kupować dodatkowych elementów i generować zbędnych kosztów.

Dzięki zasilaniu PoE nie ma potrzeby prowadzenia dodatkowego kabla zasilającego, ponieważ jest ono zasilane wprost z kabla Ethernet. Ponadto Wirnet Station zużywa niewiele energii, dzięki czemu może być również zasilany za pomocą panelu słonecznego.

Wirnet Station oferuje wsparcie dla 8 dostępnych kanałów LoRaWAN i umożliwia przesył ponad 700 000 pakietów na dobę. Wymiary urządzenia wynoszą 315 x 170 x 215 mm - waga nie przekracza 2 kg. Całość jest zamknięta w szczelnej obudowie IP67 i charakteryzuje się zakresem temperaturowym pracy -20⁰C +- 60⁰C, co zapewnia odporność na trudne warunki pogodowe, upał, mróz, deszcz czy śnieg.

Wybrane parametry techniczne:

  • szeroki zakres temperaturowy pracy -20⁰C +- 60⁰C;

  • waga urządzenia ok 2 kg;

  • wymiary urządzenia 315 x 170 x 215 mm;

  • obudowa spełniająca normę IP67;

  • wbudowany modem 3G/4G;

  • możliwość zasilania za pomocą PoE i panelu słonecznego.

Informacja katalogowa i możliwość zakupu>>

bottom of page