top of page

Wirnet iBTS / iBTS Compact - wydajny, zewnętrzny gateway LoRaWAN dla inteligentnych sieci IoT

Kerlink Wirnet iBTS /

iBTS Compact

Wirnet iBTS i Wirnet iBTS Compact to konfigurowalne pod względem wewnętrznego wyposażenia urządzenia. Istnieje możliwość wyposażenia w modem 4G. Wirnet iBTS ma możliwość zbudowania wewnątrz urządzenia do 4 niezależnych modułów radiowych (64 kanały LoRaWAN). Taka konfiguracja wraz z antenami kierunkowymi może być wykorzystywana do tworzenia sieci z podziałem na sektory. Możliwości stacji pozwalają na współdziałanie setek urządzeń końcowych na danym obszarze.

Stacje bazowe iBTS i iBTS Compact wyposażone są ponadto w wewnętrzny moduł GPS. Zasięg z minimum trzech stacji umożliwia uruchomienie funkcji geolokalizacji urządzeń końcowych z dokładnością do 80 metrów.

Wbudowany modem sieci 4G pozwala na eksploatację urządzenia w miejscach, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia sieci internetowej przewodem. Oprócz zasilania PoE istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego źródła zasilania DC w przedziale 11-56 V. Dzięki temu stacja może być zasilana np. z hybrydowej stacji zasilania z panelami fotowoltaicznymi i generatorem wiatrowym.

W liczbie 500 sztuk, gateway Kerlink Wirnet iBTS, został wybrany do krajowej sieci IoT opartej na LoRaWAN w Szkocji.  

Wybrane parametry techniczne:

  • solidna i wodoodporna aluminiowa obudowa z pełną gamą złączy i zestawem montażowym dla wersji podstawowe( waga ok 6 kg);

  • wytrzymała i wodoodporna obudowa z poliwęglanu, z minimalnym zestawem wymaganych złączy, zestawem montażowym (waga ok 3 kg);

  • wbudowany moduł 4G;

  • wewnętrzny moduł GPS;

  • zasilanie PoE, DC;

  • możliwość zbudowania wewnątrz urządzenia do 4 modułów radiowych (64 kanały LoRaWAN).

PDTIOT-MCS01 - Wirnet iBTS Compact - 1LOC868-0W868-EU

PDTIOT-MCS02 - Wirnet iBTS Compact - 1LOC868-1W868-EU

PDTIOT-MSS01 - Wirnet iBTS - 1LOC868-0W868-EU

PDTIOT-MSS02 - Wirnet iBTS - 1LOC868-1W868-EU

PDTIOT-MSS03 - Wirnet iBTS - 3LOC868-0W868-EU

PDTIOT-MSS04 - Wirnet iBTS - 3LOC868-1W868-EU

Informacja katalogowa i możliwość zakupu>>

bottom of page