top of page

Wielkie Święto Wireless – JM elektronik na Wystawie Evertiq Expo 2023 w Krakowie – 14.06.2023, stoisko 38

Serdecznie zapraszamy Państwa na największe tegoroczne wydarzenie branży elektronicznej w południowej Polsce z naszym udziałem – Evertiq Expo, która odbędzie się 14.06. w Krakowie.

 

Jednodniowe konferencje-wystawy w formule table-top cieszą się ogromnym zainteresowaniem, gromadząc najważniejszych w Polsce dostawców i kluczowych Klientów. Będzie to doskonała okazja do empirycznego zapoznania się z urządzeniami oferowanymi przez JM elektronik.

 

Wystawa odbędzie się pod adresem:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków,
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

Przedstawiciele JM elektronik będą czekać na Państwa na stoisku nr 38

Celem uczestnicwa wymagana jest rejestracja pod linkiem>>

Na stoisku 38 firmy JM elektronik spotkają Państwo naszych inżynierów aplikacyjnych wyspecjalizowanych w tematyce Wireless, w szczególności LTE-Cat.M/NB-IoT i LoRaWAN.

 

W ubiegłym roku zorganizowaliśmy cykl szkoleń poświęconych technologiom LoRaWAN. Evertiq Expo będzie jeszcze lepszą okazją do zapoznania się z nowościami.

 

Na stoisku JM elektronik zgromadzimy dla odwiedzających Evertiq Expo wszystko co najlepsze: bramki Kerlink, sensory i lokalizatory Dragino, Milesight, Adeunis i Abeeway, a także zupełna nowość: routery przemysłowe InHand!

 

Jak zbudowane są urządzenia, z jakich materiałów, czy są dostosowane do prostego montażu, jaki mają poziom odporności: Przyjdź i sprawdź to sam! Targi będą doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz uzyskania porady.

 

Przyjdź na stoisko 38 Wystawy Evertiq Expo i dowiedz się, jakie kolejne urządzenia testujemy i co wejdzie do naszej oferty w najbliższych tygodniach! Więcej informacji pod linkiem>>

bottom of page