Jubileuszowa, V edycja Wireless Day

Przed nami jubileuszowa, V edycja szkolenia Wireless Day. Stałymi współorganizatorami naszych szkoleń są firmy Microchip, Gemalto, oraz Kerlink. Czy to wszyscy organizatorzy? Może tak, może nie... Więcej informacji na ten temat już niebawem!

Podobnie jak w latach ubiegłych nasza szkoleniowa karawana odwiedzi 4 miasta: 

  • 03.06 Gdańsk

  • 04.06 Warszawa

  • 05.06 Wrocław

  • 06.06 Kraków

Podczas szkolenia będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami w technologii LoRaWAN, w bliskiej współpracy z firmami Microchip i Kerlink. Firma Microchip ponadto zaprezentuje możliwości protokołu MIWi - stosu, który może być wykorzystywany do tworzenia sieci w topologii P2P, STAR czy MESH. 

Przedstawiciele firmy Gemalto, wiodącego producenta certyfikowanych modułów i terminali LTE, przedstawią nowości z firmowej oferty. Inżynierowie przybliżą również możliwości i funkcjonalności technologii LTE Cat.M/NB-IoT.

Naszą ambicją jest prowadzenie nie tylko wykładów, ale także warsztatów praktycznych. Podczas Wireless Day 2019 planujemy przeprowadzić ćwiczenia praktyczne w oparciu o układy Microchip.

Nowością podczas szkolenia będzie prezentacja rozwiązań dotyczących Power Solutions w aplikacjach IoT: baterii, ogniw, kontrolerów zasilania/ładowania, etc.

Wzorem ubiegłych lat przewidujemy atrakcyjne upominki niespodzianki dla uczestników. 

Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim i zachowa nieodpłatny charakter. Więcej szczegółów przedstawimy wkrótce. Nie czekaj do ostatniej chwili! Zapisz się już dziś. Formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem>>

Wahasz się? Zobacz jak było rok temu>>