The Things Conference - największa konferencja poświęcona tematyce LoRaWAN

Microchip The Things Conference.jpg

W tym tygodniu, od 31.01-01.02 w Amsterdamie odbędzie się konferencja poświęcona tematyce LoRaWAN - The Things Conference.

Nie może nas tam zabraknąć! Dlatego z przyjemnością informujemy, że tam będziemy! Microchip, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, jest partnerem technologicznym konferencji. Zaprezentuje swoje rozwiązania dla technologii LoRaWAN, w tym najnowszy mikrokontroler SAM R34/R35.

Podczas konferencji odbędą się wykłady poświęcone wykorzystaniu LoRaWAN m.in. do śledzenia i logistyki, hodowli i upraw, AKPiA i wykorzystaniu transmisji danych w warunkach przemysłowych. Wśród prelegentów wystąpią inżynierowie oraz użytkownicy technologii LoRaWAN, którzy przybliżą zrealizowane projekty. Wśród ciekawszych warto odnotować case study firm Lufthansa czy Deutsche Bahn, ale także mniej znanych z dużym potencjałem jak Teralytic (LoRaWAN wykorzystana w badaniu jakości ziemi uprawnej).

Przedstawicieli firm chętnych spotkać się z nami w Amsterdamie podczas The Things Conference, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: wireless@jm.pl