top of page

Konfiguracja hotspota Helium produkcji Kerlink pracującego w sieci LoRaWAN

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim szkoleniem poświęconym uruchomieniu i konfiguracji hotspota Helium do kopania kryptowaluty Helium Network Token (HNT).

Sieć Helium została stworzona przez amerykańska firmę Helium Systems w 2013 roku w celu zbudowania pierwszej na świecie bezprzewodowej sieci IoT typu peer-to-peer. Jako wiodącą technologię wybrano wówczas LoRaWAN.

Sieć Helium jest pierwszą na świecie rozprzestrzeniająca się spontanicznie siecią Hotspotów o globalnym zasięgu, która zapewnia publiczny zasięg bezprzewodowy LoRaWAN bez stawiania jej użytkownikom jakichkolwiek barier administracyjnych.

Firma Helium Systems stworzyła technologię LongFi, jest to połączenie protokołu bezprzewodowego LoRaWAN i technologii blockchain Helium.

Założeniem Technologii Helium LongFi jest wbudowanie w kompatybilną bramkę LoRaWAN oprogramowania BlockChain, tak, aby z jednej strony utworzyć sieć Helium, z drugiej strony umożliwić czerpanie korzyści za rozpowszechnieni zasięgu LoRaWAN drogą wydobywania kryptowaluty. 

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje hotspotów - zewnętrzne (Kerlink Wirnet iStation Helium Miner PDTIOT-ISS04-HM>>) oraz wewnętrzne (Kerlink Wirnet iFemtoCell-evolution Helium Miner PDTIOT-IFE03-HM>> i Kerlink Wirnet iFemtoCell Helium Miner PDTIOT-IFE00-HM>>).

Więcej informacji na temat Helium znajdą Państwo pod linkiem>>

Podczas video-szkolenia zostaną Państwo przeprowadzeni przez cały proces konfiguracji, począwszy od wyjęcia z pudełka, zalogowanie do aplikacji Kerlink, podłączenie do sieci Helium (aby połączyć gateway z siecią Helium, konieczne jest pobranie aplikacji Helium z Google Play lub Apple Store), utworzenie portfela do zarejestrowania geteway aż po uruchomienie koparki HNT. Na końcu podzielimy się kilkoma dobrymi radami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani gateway Kerlink Helium, prosimy o wypełnienie poniższego formularza

bottom of page