top of page

Kerlink Wirnet iFemtocell

Wirnet iFemtocell (PDTIOT-IFE00) -

w pełni funkcjonalny gateway LoRaWAN produkcji Kerlink

Gateway iFemtocell (PDTIOT-IFE00) jest to w pełni funkcjonalny gateway pracujący w standardzie LoRaWAN. To urządzenie do zastosowania w różnego rodzaju aplikacjach wewnętrznych, np. w zakładach przemysłowych czy biurach. Gateway wyposażony jest w złącze antenowe pozwalające na podłączenie anteny zewnętrznej. W takiej kombinacji możliwe jest uzyskanie na iFemtocell także zewnętrznej sieci LoRaWAN (gateway w budynku, antena na zewnątrz).

iFemtocell obsługuje 8 dostępnych kanałów LoRaWAN. Dzięki modulacji LoRa oferuje wysoką wydajność i daleki zasięg nawet w niesprzyjających warunkach jak, parking, szyb windy czy piwnica. Standardowym połączeniem z siecią Internet i usługami chmury jest kabel Ethernetowy podłączony do gatewaya. Równolegle iFemtocell obsługuje Wi-Fi. Dzięki wewnętrznemu gatewayowi Wirnet iFemtocell możliwy jest przesył do 700 000 pakietów na dobę.

Kerlink Wirnet iFemtocell jest gatewayem do zastosowania wewnętrznego, dlatego posiada niezwykle atrakcyjny design oraz został wykonany z wytrzymałego tworzywa. Obudowa posiada stopień szczelności IP30, co na warunki wewnętrzne jest w zupełności wystarczające. 

Wybrane parametry techniczne:

  • szeroki zakres temperaturowy pracy -20⁰C ÷ 55⁰C;

  • niska waga urządzenia (ok 500g);

  • niewielkie rozmiary: 160 x 90 x 35 mm;

  • obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa;

  • porty: RJ45, USB, zasilanie Jack, złącze antenowe SMA; 

  • złącze antenowe do podłączenia anteny zewnętrznej.

Informacja katalogowa i możliwość zakupu>>

bottom of page