top of page

Jak skonfigurować czujniki LoRaWAN?

Na rynku dostępnych jest wiele sensorów LoRaWAN; rekomendujemy szkolenie w wyniku którego można poznać wybrane propozycje autorstwa firmy Adeunis. Prezentowane w szkoleniu sensory umożliwiają pomiar temperatury, kontrolę poziomu cieczy czy kontrolę otwarcia drzwi. 

 

Powyższy film jest zapowiedzią szkolenia, którego pełna wersja dostępna jest nieodpłatnie dla użytkowników portalu B2B firmy JM elektronik.

 

Podczas szkolenia prezentowane są następujące czujniki: 

 

  • Adeunis LoRaWAN Dry Contact (ARF8170BA) - przekazuje informacje o aktualnym stanie wejścia (logiczne 0 lub 1) co sprawia, że sprawdzi się on w aplikacjach do zdalnego monitorowania lub sterowania prostymi procesami jak np. wykrywanie otwarcia drzwi, obecności. Bez prowadzenia zasilania, bez kucia kabli sensor ten pozwala kontrolować stan otwarcia drzwi obiektu czy szafy sterowniczej. Zasilany jest za pomocą wymiennej baterii.  

  • Adeunis LoRaWAN Temp 2S (ARF8180BCB) - służy do pomiaru, rejestrowania i śledzenia wartości temperatury. Wyposażony jest w dwie sondy umożliwiające pomiar w trudno dostępnych punktach. Bardzo dobrze sprawdzi się przy monitorowaniu aplikacji wymagających pracy w pewnym zakresie temperatur. 

  • Adeunis LoRaWAN Double Level Sensor (ARF8170BA-B02) - monitoruje zmiany poziomu cieczy. Posiada on podwójny poziom detekcji. Sprawdzi się w aplikacjach, w których konieczne zachowanie jest poziomu cieczy w określonym przedziale. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na temat czujników firmy Adeunis oraz możliwość zarejestrowania bezpłatnego konta na portalu B2B znajdą Państwo pod linkiem>> 

 

Szkolenie video to niemal 15 minut w jakości HD zrealizowane dla praktyków, automatyków i informatyków, ale i elektroników i programistów, zarówno inżynierów aplikacyjnych jak i kierowników działów badań i rozwoju, w którym prezentujemy oprogramowanie dostarczane wraz z sensorami Adeunis, umożliwiające konfigurację urządzeń, jak czułość i zakres pomiaru, częstotliwość próbkowania, gromadzenie historii odczytów, warunków wyzwalających wysłanie uplink (ramki do sieci LoRaWAN), a także downlink (informacja odbierana z sieci LoRaWAN).

Adeunis_Dry_Contact.png
Adeunis_Double_Level_Sensor.png
Adeunis_LoRaWAn_Temp_2S small.png
Adeunis logo 1.png
bottom of page